eu
 


 geoSYSTEM 

 

 

Ekologiczny system wzmacniania powierzchni. Alternatywa dla kostki brukowej, płyt chodnikowych lub ażurowych oraz innych typów nawierzchni utwardzonej. Dzięki łączeniu paneli metodą wtykową uzyskiwany jest efekt jednolitej nawierzchni, a po zastosowaniu odpowiedniego wypełnienia pkraty stają się praktycznie niewidoczne i zapewniają wrażenie w pełni naturalnej powierzchni.

 

Kratka geoSYSTEM S4 max powala zachować naturalny charakter terenu, nie rezygnując jednocześnie z wysokich wymagań dotyczących wytrzymałości zagospodarowanej powierzchni. Chroni nawierzchnię przed skutkami intensywnej eksploatacji oraz ułatwia wyrównywanie terenu.

Kratka geoSYSTEM S4 max to rozwiązanie idealne dla terenów komercyjnych i prywatnych. Wysoka wytrzymałość sprawia, że bardzo dobrze nadaje się do dużych powierzchni, które poddawane są intensywnej eksploatacji. Gwarantuje niezawodność i wieloletnie użytkowanie.

Zastosowanie

  • Tymczasowe parkingi trawiaste
  • Parkingi żwirowe
  • Drogi pożarowe
  • Padoki, stadniny koni
  • Ścieżki piesze i rowerowe
  • Parkingi dla rowerów
  • Pola golfowe
  • Osiedlowe miejsca postojowe
  • Torowiska tramwajowe
  • Campingi


Strony Internetowe Avansa IT
© 1989-2024 GEOPRODUCT BBG Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Niniejsza strona oraz wszelkie jej elementy, w tym nazwa domeny, marki, logo, znaki, rysunki, ilustracje, zdjęcia, tekst, grafiki i inne pliki podlegają ochronie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa o ochronie własności intelektualnej i należą do GEOPRODUCT BBG Sp. z o.o. albo zostały jej zgodnie z prawem udostępnione. Żaden element niniejszej strony nie może być kopiowany, powielany, modyfikowany, ponownie publikowany, przesyłany, zmieniany, nadawany ani rozpowszechniany w części lub w całości w żaden inny sposób w ramach dowolnego medium bez uzyskania wcześniejszej pisemnej zgody GEOPRODUCT BBG Sp. z o.o., z wyłączeniem przypadków użytku prywatnego, osobistego i niekomercyjnego bez wprowadzania zmian do elementów niniejszej strony.

Jakikolwiek przypadek wykorzystania niniejszej strony lub jej elementów, który nie został objęty autoryzacją, stanowi naruszenie praw GEOPRODUCT BBG Sp. z o.o., i podlega karze zgodnie z Art. L.355-2 i następnych francuskiego Kodeksu Własności Intelektualnej
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i dyrektywą UE. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej.