eu
 

W naszym parku maszynowym jest dwanaście nowoczesnych wtryskarkek o sile zwarcia od 200 ton i objętości wtrysku od 1,5 kg. Największa maszyna ma siłę zwarcia 2700 ton i pojemność wtrysku do 180 kg.

Najstarsza maszyna została zakupiona w 2017 roku, najmłodsza w 2023 roku. Są to specjalistyczne wtryskarki pozwalające przetworzyć materiał w 100% pochodzący z recyklingu. Materiał wtryskowy może mieć różne postacie -  rozdrobnione odpady, płatki, aglomeraty, krajanki czy regranulaty.
Poprzez zastosowanie technologii wtryskiwania niskociśnieniowego koszty produkcji są niższe w porównaniu  do konwencjonalnych maszyn.

Strony Internetowe Avansa IT
© 1989-2024 GEOPRODUCT BBG Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Niniejsza strona oraz wszelkie jej elementy, w tym nazwa domeny, marki, logo, znaki, rysunki, ilustracje, zdjęcia, tekst, grafiki i inne pliki podlegają ochronie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa o ochronie własności intelektualnej i należą do GEOPRODUCT BBG Sp. z o.o. albo zostały jej zgodnie z prawem udostępnione. Żaden element niniejszej strony nie może być kopiowany, powielany, modyfikowany, ponownie publikowany, przesyłany, zmieniany, nadawany ani rozpowszechniany w części lub w całości w żaden inny sposób w ramach dowolnego medium bez uzyskania wcześniejszej pisemnej zgody GEOPRODUCT BBG Sp. z o.o., z wyłączeniem przypadków użytku prywatnego, osobistego i niekomercyjnego bez wprowadzania zmian do elementów niniejszej strony.

Jakikolwiek przypadek wykorzystania niniejszej strony lub jej elementów, który nie został objęty autoryzacją, stanowi naruszenie praw GEOPRODUCT BBG Sp. z o.o., i podlega karze zgodnie z Art. L.355-2 i następnych francuskiego Kodeksu Własności Intelektualnej
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i dyrektywą UE. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej.