eu
 

ROAD SYSTEM

Płyty drogowe ROAD SYSTEM to doskonały sposób na szybkie i ekonomiczne utwardzenie nawierzchni. Są bardzo wytrzymałe i dostosowują się do podłoża. Idealne do zastosowania na drogi wjazdowe na budowę, tymczasowe parkingi czy jako zabezpieczenie, ochrona przed zniszczeniem i koleinowaniem wrażliwych nawierzchni. Solidna konstrukcja zapewnia wzmocnienie i stabilizację nawierzchni w logistyce oraz w budownictwie przy robotach ziemnych. Płyty doskonale sprawdzą podczas imprez rozrywkowych oraz wydarzeń sportowych.

 

 

ZASTOSOWANIE

 

- tymczasowe drogi dla ruchu ciężarowego
- dojazdy na budowy dla ciężkiego sprzętu
- wewnętrzne drogi przemysłowe np. żwirownie
- platformy robocze i dojazdowe np. farmy wiatrowe
- lądowiska, place postojowe dla helikopterów
- place magazynowe, centra logistyczne
- place rekreacyjne, plaże
- wydarzenia sportowe, imprezy, eventy
- jako ochrona terenów zielonych

 DANE TECHNICZNE

 

 

 

RS 125 RS 200 RS 400

 

Wymiary [cm]

120x180

120x180

120x240

Powierzchnia płyty [m2]

2,16 

2,16

2,88

Grubość płyty [cm]

1,25

2,00

4,00

Grubość z wypustkami [cm]

2

3

4,3

Waga [kg]

27

37

85

 

ZALETY

 

 

ŁATWY MONTAŻ

  

EKONOMICZNY TRANSPORT

Montaż nie wymaga użycia specjalnego sprzętu, jest prosty i szybki. Materiał użyty do produkcji jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne, dzięki czemu płyty można używać wiele lat, a co najważniejsze przenosić w inne miejsce, gdy zajdzie taka potrzeba. Transport płyt nie wymaga użycia specjalistycznego sprzętu do przewozu i rozładunku – na miejscu dostawy wystarczy wózek widłowy lub koparko-ładowarka. Płyty mogą być  rozładowane ręcznie.
Na jedno auto wchodzi 25 x więcej płyt w porównaniu z transportem płyt betonowych.

 

NISKA WAGA 

 

 

DWUSTRONNY MONTAŻ

W zależności od przeznaczenia płyta waży 27 kg | 37 kg | 86 kg co znaczy że do jej przenoszenia nie jest wymagany specjalny sprzęt. Płyty mogą być przenoszone w zespołach dwuosobowych.

Płyty mają wypustki na całej swojej powierzchni. Ich wysokość różni się z kolei od siebie w zależności od strony produktu. Dzięki temu te same płyty można dostosować do ruchu pieszego (niższe wypustki) lub ruchu kołowego aby zabezpieczyć przed ślizganiem kół (wyższe).

MONTAŻ

Bardzo ważną zaletą naszego systemu płyt jezdnych jest też łatwość układania z nich nawierzchni o różnych wymiarach i charakterze. Nie ma też konieczności specjalnego przygotowania gruntu pod ułożenie drogi na placu budowy, parkingu itp. Wynika to z faktu, że płyty drogowe są elastyczne i dopasowują się do podłoża. Nie da się jednak ukryć, że jeśli tymczasowa droga dojazdowa jest wyłożona płytami drogowymi z tworzywa, to jej użytkowanie będzie wygodniejsze w sytuacji, gdy grunt zostanie choć trochę wyrównany. Z kolei w sytuacji, gdy drogi tymczasowe z maty mają być ułożone na terenach podmokłych czy bagnistych, to dobrym rozwiązaniem będzie położenie pod nie maty z geowłókniny.

Płyty spina się ze sobą za pomocą specjalnych łączników. Ich konstrukcja pozwala na szybki montaż, gdyż wystarczy przykręcić dwie śruby, po jednej na każdej płycie. Maksymalnie można użyć 10-12 zamocowań (w zalezności od modelu), które umieszcza się w dedykowanych otworach w płycie.

 

   

Płyta jest uniwersalna w zastosowaniu dzięki możliwości dwustronnego montażu:

 

Strony Internetowe Avansa IT
© 1989-2024 GEOPRODUCT BBG Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Niniejsza strona oraz wszelkie jej elementy, w tym nazwa domeny, marki, logo, znaki, rysunki, ilustracje, zdjęcia, tekst, grafiki i inne pliki podlegają ochronie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa o ochronie własności intelektualnej i należą do GEOPRODUCT BBG Sp. z o.o. albo zostały jej zgodnie z prawem udostępnione. Żaden element niniejszej strony nie może być kopiowany, powielany, modyfikowany, ponownie publikowany, przesyłany, zmieniany, nadawany ani rozpowszechniany w części lub w całości w żaden inny sposób w ramach dowolnego medium bez uzyskania wcześniejszej pisemnej zgody GEOPRODUCT BBG Sp. z o.o., z wyłączeniem przypadków użytku prywatnego, osobistego i niekomercyjnego bez wprowadzania zmian do elementów niniejszej strony.

Jakikolwiek przypadek wykorzystania niniejszej strony lub jej elementów, który nie został objęty autoryzacją, stanowi naruszenie praw GEOPRODUCT BBG Sp. z o.o., i podlega karze zgodnie z Art. L.355-2 i następnych francuskiego Kodeksu Własności Intelektualnej
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i dyrektywą UE. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej.